uvádí...
22. KONGRES HOREKA 112, PRAHA

Antonín Bradáč

šéfkuchař, Czech Chefs

Antonín Bradáč

šéfkuchař, Czech Chefs

Antonín Bradáč působí od roku 2007  do součastnosti jako Executive Chef, Central – Eastern Europe,
ELECTROLUX s.r.o., Division  Food Service Equipment. Je spoluzakladatel týmu Czech Chefs a člen Electrolux Chef’s Academ.
Může se pochlubit mnoha kuchařskými oceněními. V roce 2009 získal bronzovou medaily na Asia´s 1st Culinary Cup Bangkok. Dlaším úspěchem byla zlatá medaile na Gourmet Team Challenge v roce 2010. Každý další rok si na své konto mohl připsat další úspěchy, jako bronzovou medaili z Pattaya City Culinary Challenge z roku 2011, kde v roce 2012 následovala medaile zlatá. V roce 2013 si odnesl bronzovou medaili z The 1st Thailand Culinary World Challenge. Rok 2014 byl pro Antonína Bradáče úspěšný, dostalo se mu hned dvou ocenění, a to stříbrné medaile z Pattaya City Culinary Cup a zlaté medaile + absolutního vítězství na The 2st Thailand Culinary World Challenge. Ani rok 2015 nepřerušil úspěšné období, z něj se může pochlubit bronzovou medailí ze Singapore Culinary Professional Chefs Challenge.

K  jeho největším úspěchům patří prvenství na světové kuchařské soutěži Thailand Culinary World Challenge v thajském Bangkoku, kde společně s kolegou Janem Davídkem získal zlatou medaili a ocenění pro absolutního vítěze soutěže, a to v disciplíně ,,vaření thajské kuchyně’“.

Všechny části programu od: Antonín Bradáč

Thajská kuchyně, to je tajemství nevšedních chutí

13:30 - 15:00
KUCHAŘSKÝ WORKSHOP

Autentická thajská kuchyně

13:30 - 15:00
Sekce A − kuchařský workshop