uvádí...
Setkání s ministry, 21. 7. 2020, Praha

O akci

Bojujme společně, jen tak můžeme přežít a opět povstat jako bájný Fénix!

Za 10 let na trhu proběhlo 20 setkání a kongres navštívilo na 8 000 úcastníků! Vytvořili jsme unikátní platformu pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i těžkých. Nikdo z nás tuto situaci nečekal a nebyl na ní připravený. Přinese hodně změn nejen pro nás, zástupce oboru, ale i pro naše zákazníky. Buďme připraveni a hlavně, bojujme společně!

 HOREKA 112 je dnes největší a nejoblíbenější B2B akcí na trhu. Kongres HOREKA 112 vznikl v roce 2009 v reakci na do té doby největší krizi, která zasáhla obor HoReCa. Založili jsme tuto unikátní platformu, abychom tu pro Vás byli v dobách těžkých i zlých a pomohl Vám na cestě zpět na vrchol. Za tu dobu obor HoReCa urazil obrovskou cestu a vznikla řada nových, zajímavých a úspěšných podniků. V těchto časech se potýkáme s doposud nejtěžší situací pro obor HoReCa a my jsme tu pro vás a chceme nabídnout odpovědi na vaše dotazy. Co bude s oborem, vámi i vašimi zaměstnanci? Jak se k situaci postavil stát, kde žádat o podporu a jak dlouho bude trvat cesta zpět? Koronavirová epidemie si vyžaduje promptní jednání. I přes nepříznivou situaci jedeme dál. Jarní kongres se sice neuskuteční v dubnovém termínu, připravili jsme ale místo něj setkání s ministry.

23. června se budete moci díky LIVE STREAMU on-line setkat s předsedou vlády Andrejem Babišem, ministryní financí Alenou Schillerovou a ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem. Zástupci oboru v panelové diskusi, kteří přijali pozvání:

Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR

Jan  Herget, ředitel, CzechTourism

Daniel Buryš, generální ředitel Kofola Československo

Viliam Sivek, předseda, Fórum cestovního ruchu a generální ředitel společnosti SIVEK HOTELS

Luboš Kastner, spolumajitel Hospodská, restaurace Červený Jelen (moderátor a jeden z členů diskuse)

Tradiční 21. kongres HOREKA 112 se uskuteční 22. října 2020. O veškerých změnách vás budeme včas informovat.

Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru našeho newslettru.

Připravujeme pro vás v roce 2020 dvě akce:

23. června v Praze proběhne Setkání s ministry

22. října v Praze velké setkání – 21. kongresu HOREKA 112

600 účastníků

Zástupci hotelů31%

Zástupci restaurací a barů33%

Ostatní návštěvníci36%

Z čeho se kongres skládá?

Spolecny programDopolední program

Dopolední bloky věnované aktuálnímu stavu pohostinství, trendům a výhledům do budoucna. V programu vystupují významní ekonomové, úspěšní šéfkuchaři, hoteliéři a další profesionálové z ČR a ze zahraničí. Součástí společného programu je také panelová diskuze na žhavé téma s klíčovými lidmi v dané problematice.

web fotoSpecializované odpolední sekce

V odpoledních sekcích bude připraven zajímavý program, ze kterého si účastníci budou moci vybrat pro ně vyhovující témata. Na své si přijdou restauratéři, personál zajišťující servis, hoteliéři, F&B manažeři, kuchaři, i majitelé restaurací a ubytovacích zařízení. Sami si zvolíte, která část programu je pro vás největším přínosem.

DO JEDNOTLIVÝCH ODPOLEDNÍCH SEKCÍ  JE NUTNÉ SE REGISTROVAT!

 

StankyPrezentace partnerů na stáncích

Součástí akce jsou také prezentace partnerů kongresu na stáncích. Partneři mají během celého dne možnost představit účastníkům kongresu své nové produkty a služby, připravit soutěž, anketu, ochutnávku či sampling.

prilohahoreka112Příloha HOREKA 112

Po každém kongresu vychází v časopise HOREKA příloha věnovaná této akci, která shrnuje nejzajímavější momenty akce a prezentované příspěvky.