uvádí...
21. HOREKA 112, 23. 6. 2020, Praha

O akci

Za 10 let na trhu proběhlo 20 setkání a kongres navštívilo na 8 000 úcastníků!

Za 10 let jsme vytvořili unikátní platformu pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i těžkých. Jubilejní 20. setkání je za námi a my určitě nekončíme, naopak jedeme dál a jsme tu pro Vás! Už teď připravujeme nová zajímavá témata z aktuálního dění v oboru HoReCa. Vám všem jsme nabídli desítky setkání s nejlepšími šéfkuchaři, hoteliéry, ekonomy a dalšími specialisty, mluvili jsme o aktuálních tématech a ukázali řadu úspěšných příkladů z praxe. HOREKA 112 je dnes největší a nejoblíbenější B2B akcí na trhu. Nesmíte chybět! Opět budou přítomny ty nejvýznamnější osobnosti české gastronomie a pohostinství!

Kongresu HOREKA 112 se můžete v roce 2020 zúčastnit opět ve dvou termínech a na dvou místech:

28. dubna v Aquapalace Hotel Prague

3. listopadu Clarion Congress Hotel Olomouc

 

600 účastníků

Zástupci hotelů31%

Zástupci restaurací a barů33%

Ostatní návštěvníci36%

Z čeho se kongres skládá?

Spolecny programDopolední program

Dopolední bloky věnované aktuálnímu stavu pohostinství, trendům a výhledům do budoucna. V programu vystupují významní ekonomové, úspěšní šéfkuchaři, hoteliéři a další profesionálové z ČR a ze zahraničí. Součástí společného programu je také panelová diskuze na žhavé téma s klíčovými lidmi v dané problematice.

web fotoSpecializované odpolední sekce

V odpoledních sekcích bude připraven zajímavý program, ze kterého si účastníci budou moci vybrat pro ně vyhovující témata. Na své si přijdou restauratéři, personál zajišťující servis, hoteliéři, F&B manažeři, kuchaři, i majitelé restaurací a ubytovacích zařízení. Sami si zvolíte, která část programu je pro vás největším přínosem.

DO JEDNOTLIVÝCH ODPOLEDNÍCH SEKCÍ  JE NUTNÉ SE REGISTROVAT!

 

StankyPrezentace partnerů na stáncích

Součástí akce jsou také prezentace partnerů kongresu na stáncích. Partneři mají během celého dne možnost představit účastníkům kongresu své nové produkty a služby, připravit soutěž, anketu, ochutnávku či sampling.

prilohahoreka112Příloha HOREKA 112

Po každém kongresu vychází v časopise HOREKA příloha věnovaná této akci, která shrnuje nejzajímavější momenty akce a prezentované příspěvky.