uvádí...
22. KONGRES HOREKA 112, PRAHA

O akci

Kongres HOREKA 112

 
 

Jen společný boj může být vítězstvím, nesmíme to vzdát!

Obor HoReCa krvácí už 9 měsíců a je to rána do zad, jakou zatím nikdy nedostal! Nikdo z nás tuto situaci nečekal a nebyl na ni připravený. Přinese hodně změn nejen pro nás, zástupce oboru, ale i pro naše zákazníky. Buďme připraveni a hlavně, bojujme společně! Cesta zpět bude dlouhá a určitě nebude jednoduchá. Už nyní byli někteří z vás nuceni pozastavit svou činnost. My věříme, že je v silách nás všech situaci zvládnout, ať už za pomoci vládních podpůrných programů nebo pouze vlastními silami. Jsme tu stále pro vás! Tato doba bohužel kongresům nepřeje, ale my dále pracujeme na program 21. kongresu a vyčkáváme na první okamžik, kdy bude opět možné se s vámi všemi setkat! Nabídneme vám ale první Diskusní arénu, která bude opravdu nabitá osobnostmi. Zástupci oboru budou diskutovat s předními představiteli vlády ČR.

Za 10 let na trhu proběhlo 20 setkání a kongres navštívilo na 8000 účastníků! Vytvořili jsme unikátní platformu pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i těžkých.

HOREKA 112 je dnes největší a nejoblíbenější B2B akcí na trhu. Kongres HOREKA 112 vznikl v roce 2009 v reakci na do té doby největší krizi, která zasáhla obor HoReCa. Založili jsme tuto unikátní platformu, abychom tu pro Vás byli v dobách těžkých i zlých a pomohl Vám na cestě zpět na vrchol. Za tu dobu obor HoReCa urazil obrovskou cestu a vznikla řada nových, zajímavých a úspěšných podniků. V těchto časech se potýkáme s doposud nejtěžší situací pro obor HoReCa a my jsme tu pro vás a chceme nabídnout odpovědi na vaše dotazy.

V tuto chvíli je budoucnost organizace kongresů nejistá, ale my jsme se rozhodli navázat na červencové Setkání s minisry a budeme dále bojovat za obor HoReCa a jsme tu pro vás! Připravujeme Diskusní arény, kde se zamříme na témata, která jsou aktuální pro obor a budete mít možnost zde pokládat dotazy. Hned, jak to situace dovolí, budete se ptát také přímo na místě. Kapacita bude omezena, tak nás sledujte a rezervujte si své místo v Aréně!

Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru našeho newslettru.

Připravujeme pro vás v roce 2021:

14. ledna 2021, Praha – 1. DISKUSNÍ ARÉNA

11. června 2021, Praha – 2. DISKUSNÍ ARÉNA

15. září 2021, Praha – 21. kongres HOREKA 112

500 účastníků

Zástupci hotelů31%

Zástupci restaurací a barů33%

Ostatní návštěvníci36%

Z čeho se kongres skládá?

Spolecny programDopolední program

Dopolední bloky věnované aktuálnímu stavu pohostinství, trendům a výhledům do budoucna. V programu vystupují významní ekonomové, úspěšní šéfkuchaři, hoteliéři a další profesionálové z ČR a ze zahraničí. Součástí společného programu je také panelová diskuze na žhavé téma s klíčovými lidmi v dané problematice.

web fotoSpecializované odpolední sekce

V odpoledních sekcích bude připraven zajímavý program, ze kterého si účastníci budou moci vybrat pro ně vyhovující témata. Na své si přijdou restauratéři, personál zajišťující servis, hoteliéři, F&B manažeři, kuchaři, i majitelé restaurací a ubytovacích zařízení. Sami si zvolíte, která část programu je pro vás největším přínosem.

DO JEDNOTLIVÝCH ODPOLEDNÍCH SEKCÍ  JE NUTNÉ SE REGISTROVAT!

 

StankyPrezentace partnerů na stáncích

Součástí akce jsou také prezentace partnerů kongresu na stáncích. Partneři mají během celého dne možnost představit účastníkům kongresu své nové produkty a služby, připravit soutěž, anketu, ochutnávku či sampling.

prilohahoreka112Příloha HOREKA 112

Po každém kongresu vychází v časopise HOREKA příloha věnovaná této akci, která shrnuje nejzajímavější momenty akce a prezentované příspěvky.