uvádí...
19. kongres HOREKA 112

Aktuality

AUTOGRAMIÁDA NOVÉ KNIHY LUKÁŠE HEJLÍKA NA 19. KONGRESU HOREKA 112!

Lukáš Hejlík, zakladatel projektu Gastromapa Lukáše Hejlíka, moderátor, herec

GASTROMAPA LUKÁŠE HEJLÍKA: 365

365 příběhů, které ukazují, jak gastronomie v Česku vyrostla! Lukáš Hejlík představí svou novou knihu, kde najdete 365 tipů, ze všech koutů Česka, ve všech žánrech. Naleznte zde také 31 tématických kapitol, 24 map, 12 speciálů, 7 průvodců a 52 dalších doporučení. Co zažil na svých cestách za českou gastronomií a najdete se zde i vy?

Registrujte se  a rezervujte si tak své místo na 19. kongresu HOREKA 112! Program je nabitý aktuálními tématy z oboru HoReCa, která se dotýkají každodenního provozu, přijďte se inspirovat! Mimo to můžete navštívit po celý den stánky partnerů kongresu a nebude chybět autogramiáda nové knihy Lukáše Hejlíka.
Přijďte s ním pohovořit o jeho nové knize a poslechnout si jeho přednášku, která je součástí hlavního odpoledního programu.

PŘEDSTAVUJEME VÁM ÚVODNÍHO SPEAKERA KONGRESU!

Mudr. KATEŘINA CAJTHAMLOVÁ
propagátorka a popularizátorka medicíny a zdravého životního stylu, internistka a systemická
psychoterapeutka

TÉMA: JAK MÍT SPOKOJENÉHO HOSTA, ANEB ŠTĚSTÍ NA TALÍŘI
Zaměříme se na vysvětlení pojmu „nežádoucí reakce na potraviny“ a na rozdíl mezi alergií,
intolerancí a toxickou reakcí. Dotkneme se toho, co je to tradiční česká kuchyně, jaký je její
přínos pro gastronomii a co je jejím etickým rozměrem.

VIDEO POZVÁNKA NA KONGRES

KDO JE KATEŘINA CAJTHAMLOVÁ
Po vystudováni všeobecného směru FVL UK pracovala 11let na  lůžkovém a cizineckém oddělení
nemocnice Na Homolce jako internistka, posléze dálkově vystudovala London College of Homeopathy
a krátce se věnovala konstituční homeopatii. Už během mateřské (syn, dcera) kromě složení I. atestace z vnitřního lékařství sloužila akutní výjezdové služby a 6 let poté pracovala na ambulanci nestátního zdravotnického zařízení pro cizince Health Care Unlimited, později Health Centre Prague.
Od roku2001 provozovala NSZZ orientované na vnitřní lékařství, kde se věnovala zahraniční klientele a expatriotům, spolupracovala s RFE, i zahraničními pojišťovnami BUPA, Cygna, Aethna, V letech 2004-2008 studovala a obhájila v rámci Institutu systemické zkušenosti psychoterapii radikálně konstruktivistického směru, které se dodnes intenzivně věnuje, v té době přednášela pro společnost Pharma Nord na téma koenzym Q10 a omega3 a omega6 NMK. V létech 2005 – 2012 moderovala v TV Prima pořad Jste to, co jíte a 3 roky na ČT DoktorKA a osmým rokem pořad Hubněte zdravě na rádiu Region. Je spoluautorkou knih Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky (Cajthamlová, Hinková) a Nebezpečný svět kalorií z pohledu tří lékařů (Doleček, Středa, Cajthamlová), autorkou  Abecedy moderního rodiče (Cajthamlová) a řady populárních článků pro časopisy Ona dnes, Týden, Rodina a škola a další. Je od roku 1986 členkou ČLK, od 1992 členkou Mensy ČR a od roku 2010 ČAP, pět let je předsedkyní Asociace zřizovatelů školních jídelen a přednáší pro nutriční specialisty. Pátým rokem pravidelně přednáší v rámci oboru management osobního rozvoje na VŠE v Praze. Je od mládí vodačka a džudistka, ráda tančí a v roce 2015 se zúčastnila 7. řady pořadu StarDance.