uvádí...
20. HOREKA 112 , 5. 11. 2019, Olomouc

Aktuality

LADISLAV ŠPAČEK ZVE NA JUBILEJNÍ 20. KONGRES!

LADISLAV ŠPAČEK

lektor komunikace a etiky

Původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy,

v letech 1990 –1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize.

Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je spolu autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Velká kniha etikety, Etiketa do kapsy, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Úspěšný obchodní zástupce, etiketu pro dívky Tereza, pro mládež Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety. Je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku vyprávěj a Dědečku ještě vyprávěj a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho posledními publikacemi jsou obsáhlá Business etiketa a komunikace. Originálním způsobem, pouze formou fotografií, přiblížil čtenářům etiketu v česko-anglické publikaci Obrazová etiketa. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro manažery firem a úřadů.

PŘIPOMEŇTE SI HVĚZDY 20.KONGRESU HOREKA 112 A JAK TO VIDÍ DNES? TO USLYŠÍTE 5. 11. 2019 V CLARION CONGRES HOTELU OLOMOUC!

Pavel Maurer, vydavatel gastronomického průvodce

Je zakladatelem a vydavatelem jediného nezávislého průvodce po tuzemských restauracích, nazvaného Maurerův výběr Grand Restaurant. Jeho každoroční vyhlašování deseti vítězných restaurací je prestižní událostí, na kterou se netrpělivě čeká. Svým vlivem přispívá k tomu, že se dobré a kvalitní jídlo v příjemném prostředí čím dál více stává součástí životního stylu české společnosti. V květnu roku 2019, byl spuštěn nový rezervační projekt MAURERŮV STŮL a nové verze webu MAURERŮV VÝBĚR. V současné době se věnuje výhradně svým aktivitám v gastronomii.