uvádí...
22. KONGRES HOREKA 112, PRAHA

Aktuality

Setkání s ministry a panelová diskuze s lídry vašeho oboru!

Koronavirová epidemie zasáhla všechny z nás, kteří se věnujeme oboru HoReCa. I přes nepříznivou situaci jedeme dál. Jarní kongres se sice neuskuteční v dubnovém termínu, připravili jsme ale místo něj Setkání s ministry, které se bohužel neuskutečnilo v původně avizovaném termínu, ale máme zde termíny nový!

21. července se budete moci setkat s peremiérem vlády České republiky Andrejem Babišem, s ministryní financí Alenou Schillerovou a ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem. Připravujeme panelovou diskuzi s lídry z oboru pohostinství.

Tradiční 21. kongres HOREKA 112 se uskuteční 22. října 2020 na novém místě. Přivítáme Vás ve zrekonstruovaných prostorách OREA HOTELU PAYRAMIDA.

Chcete být v obraze, přihlaste se k odběru našeho newslettru.

LUKÁŠ HEJLÍK NA JUBILEJNÍM 20. KONGRESU HOREKA 112!

GASTROMAPA LUKÁŠE HEJLÍKA: 365. Tipy a inspirace přímo z vašich podniků

365 příběhů, které ukazují, jak gastronomie v Česku vyrostla! Lukáš Hejlík představí svou novou knihu, kde najdete 365 tipů, ze všech koutů Česka, ve všech žánrech. Naleznete zde také 31 tématických kapitol, 24 map, 12 speciálů, 7 průvodců a 52 dalších doporučení. Co zažil na svých cestách za českou gastronomií a najdete se zde i vy? K dnešnímu dni má 99 500 stažení appky a bylo prodáno na  27 000 kusů Gastromapy.

Registrujte se  a rezervujte si tak své místo na jubilejním 20. kongresu HOREKA 112! Program je nabitý hvězdami gastronomického nebe! Mimo to můžete navštívit po celý den stánky partnerů kongresu a nebude chybět autogramiáda nové knihy Lukáše Hejlíka.
Přijďte s ním pohovořit o jeho nové knize a poslechnout si jeho přednášku, která je součástí odpoledního programu.

LADISLAV ŠPAČEK ZVE NA JUBILEJNÍ 20. KONGRES!

LADISLAV ŠPAČEK

lektor komunikace a etiky

Původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy,

v letech 1990 –1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize.

Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je spolu autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Velká kniha etikety, Etiketa do kapsy, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Úspěšný obchodní zástupce, etiketu pro dívky Tereza, pro mládež Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety. Je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku vyprávěj a Dědečku ještě vyprávěj a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho posledními publikacemi jsou obsáhlá Business etiketa a komunikace. Originálním způsobem, pouze formou fotografií, přiblížil čtenářům etiketu v česko-anglické publikaci Obrazová etiketa. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro manažery firem a úřadů.

PŘIPOMEŇTE SI HVĚZDY 20.KONGRESU HOREKA 112 A JAK TO VIDÍ DNES? TO USLYŠÍTE 5. 11. 2019 V CLARION CONGRES HOTELU OLOMOUC!

Pavel Maurer, vydavatel gastronomického průvodce

Je zakladatelem a vydavatelem jediného nezávislého průvodce po tuzemských restauracích, nazvaného Maurerův výběr Grand Restaurant. Jeho každoroční vyhlašování deseti vítězných restaurací je prestižní událostí, na kterou se netrpělivě čeká. Svým vlivem přispívá k tomu, že se dobré a kvalitní jídlo v příjemném prostředí čím dál více stává součástí životního stylu české společnosti. V květnu roku 2019, byl spuštěn nový rezervační projekt MAURERŮV STŮL a nové verze webu MAURERŮV VÝBĚR. V současné době se věnuje výhradně svým aktivitám v gastronomii.